فروش کتاب دست دوم

شما هم می توانید کتاب دست دوم خود را از طریق آدینه بوک به فروش برسانید. آدینه بوک با داشتن اطلاعات بیش از ۵۵۰ هزار عنوان کتاب چاپی، بهترین مکان برای معرفی و فروش کتابهای دست دوم می باشد. همان کتابهایی که قبلا مطالعه کرده و دیگر نیازی به آنها نداشته و یا تمایل دارید با فروش آنها، کتابهای دیگری برای مطالعه تهیه کنید. روش کار بسیار ساده است:

فرم اطلاعات کلی کتابهای مد نظر خود را از اینجا دانلود کرده و تکمیل و به همراه کتابها ارسال نمایید.

اگر ساکن تهران باشید، همکاران ما پس از هماهنگی، بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای کتابها را از آدرس شما تحویل می گیرند. در صورتی که ساکن تهران نباشید، کتابها را به همراه فرم فوق به آدرس آدینه بوک با پست سفارشی ارسال نمایید.

کتابها پس از بارگذاری در سایت، به مدت ۳ ماه در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهند گرفت. در صورت فروش، مبلغ ۷۰ درصد مبلغ پیشنهادی شما برای هر کتاب، به حساب کاربری شما در سایت اضافه خواهد شد که می توانید از آن برای خرید از سایت استفاده کرده و یا به حساب بانکی خود منتقل نمایید.

کتابهایی که فروش نرفته باشند را پس از گذشت ۳ ماه، می توانید از دفتر آدینه بوک تحویل گرفته و یا آنها را به قفسه مهربانی سایت بسپارید.

گزارشگیری وضعیت کتابهای موجود و فروش رفته:
شما می توانید از طریق گزارشات طراحی شده، آخرین وضعیت کتابهای موجود و فروش رفته را ملاحظه فرمایید.

قفسه مهربانی

اگه خوندی بذار، میخوای بخونی بردار!

قفسه مهربانی، جایی است که می توانید کتابهای خوانده شده خود را -که دیگر فرصت خواندن آنها را ندارید- به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهید تا از مطالعه آنها بهره مند گردند.

فرم اطلاعات کلی کتابهای مد نظر خود را از اینجا دانلود کرده و تکمیل و به همراه کتابها قرار دهید (پر کردن این فرم برای کتابهای قفسه مهربانی اختیاری است اما به ما در ورود صحیح اطلاعات کتابها کمک می کند).

برای ارسال کتابها به آدینه بوک، لطفا با ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم انجام شود.

کتابهای قفسه مهربانی، به مدت ۲ ماه در معرض دید بازدید کنندگان سایت خواهند بود و پس از آن از طرف شما به کتابخانه ها، مدارس و مناطق محروم اهدا خواهد گردید.

متقاضیان کتابهای قفسه مهربانی می توانند کتابها را به صورت رایگان به سبد خرید خود اضافه نموده و فقط هزینه ارسال آنها را بپردازند.